Франківчанка Ірина Богославець поширила проект у групу "Вільне озеро" – Ініціатива проти забудови міського озера" у Фейсбук.
"Альтернатива висоткам завжди знайдеться… Долучаємося до роздумів над зеленою зоною", – написала вона.
Завтра про цей та інші громадські проекти, спрямовані на збереження і впорядкування на місці забудови "зеленої зони", йтиметься в Urban Space 100 о 18 годині.
Ініціатором зустрічі є рух "Тепле місто".
Участь в зустрічі підтвердили директор фірми “Вамбуд” Микола Ковальчук, головний архітектор міста Володимир Гайдар, депутат міськради, юрист Володимир Чорноус.
Обговорення, повідомили активісти на прес-конференції минулого тижня, мало би узгодити наміри забудовника і позицію руху "Вільне озеро".
Як повідомляв КУРС, активісти спільноти "Вільне озеро" на прес-конференції оголосили про початок відкритих громадських обговорень щодо забудови зеленої зони біля міського озера.