9 серпня о 02:05 до рятувальників державної пожежно-рятувальної частини №10 міста Долина надійшло повідомлення про пожежу, що виникла в деревообробному цеху ТзОВ "Скорпіон" на вулиці Данила Галицького в місті Болехів.
На місце виклику одразу ж виїхали пожежники Долинського гарнізону.
На момент прибуття рятувальників будівля цеху була охоплена вогнем, інформує управління ДСНС в Івано-Франківській області.
Виробничі приміщення підприємства не обладнані автоматичною пожежною сигналізацією. Також об’єкт не забезпечений протипожежним водопостачанням, тому рятувальникам довелося залучати пожежний поїзд з Івано-Франківська. Дерев’яні конструкції будівлі не були оброблені вогнезахисною речовиною.
Вогонь знищив устаткування в приміщеннях цеху, а також лісопиломатеріали. Об’єм продукції та збитки встановлюються. На щастя, ніхто з людей не постраждав.
О 06:08 пожежу на площі близько 2000 м кв. локалізували. Повністю загасити вогонь вдалося тільки о 10 годині ранку.
До гасіння пожежі було залучено 13 одиниць техніки, 1 пожежний поїзд станції Івано-Франківськ, 61 чоловік особового складу.