fbpx

Військові вступатимуть до ВНЗ на підставі іспитів

Суспільство 18:52, 13.08, 2014

Військовослужбовці та правоохоронці можуть не здавати ЗНО. Їх зараховуватимуть до вищих навчальних закладів тільки за результатами вступних екзаменів з конкурсних предметів.

Міністерство освіти і науки внесло зміни до Умов прийому до вищих навчальних закладів України в 2014 році (наказ МОН № 839 від 16.07.2014, зареєстрований в Міністерстві юстиції 1 серпня 2014 р).
Відповідно до змін право брати участь у конкурсі тільки за результатами вступних екзаменів з конкурсних предметів у вищому навчальному закладі в разі їх неучасті у рік вступу в зовнішньому незалежному оцінюванні мають військовослужбовці Збройних Сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань, а також правоохоронних органів спеціального призначення та Державної спеціальної служби транспорту, які проходять військову строкову службу та службу за контрактом, – при вступі на денну форму навчання до вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів, повідомляє osvita.ua.
Окрім того, для вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів, які здійснюють підготовку громадян для проходження військової служби за контрактом на посадах осіб офіцерського, сержантського та старшинського складу у Збройних Силах України та інших військових формуваннях, знижено мінімальний бал сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання (або їх копії) з профільного предмету до 130 балів.
Відтак, для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста у зазначених ВНЗ необхідно мати сертифікат ЗНО не нижче 124 балів з конкурсних предметів; для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра – не нижче 124 балів з непрофільних конкурсних предметів та не нижче 130 балів з профільних конкурсних предметів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: