Щорічно табір для волонтерів цієї благодійної організації відбувається при монастирі в селі Дора Надвірнянського району. Цьогоріч приємною несподіванкою для молоді став проведений майстер-клас з користування різноманітними видами зброї. Дітям та волонтерам показали практичні види стрілецької зброї та основні види вибухових речовин. Організатори розповіли волонтерам, як діяти в ситуаціях, коли знайшов вибухонебезпечний предмет.
Юрій Бойчук вважає, що при ситуації, яка склалась в нашій країні, кожна людина повинна вміти користуватись зброєю.
"Волонтерам і дітям було цікаво на проведеному нами майстер-класі. Вони із захопленням пройшли цей курс навчання», – сказав він.
Також у волонтерів та діток була можливість постріляти по мішенях з пневматичної зброї.
Фото Юрія Паливоди