Така акція покликана привернути увагу до несанкціонованого розміщення реклами в Івано-Франківську. Енергетики сподіваються, що їхня ініціатива знайде підтримку й в інших організацій та звичайних мешканців міста і надихне їх на продовження доброї справи – очищення стін, парканів та фасадів від поліграфічного сміття, повідомляє прес-служба "Прикарпаттяобленерго".
Нагадаємо, нещодавно ПАТ "Прикарпаттяобленерго" виступило з ініціативою платного розміщення політичної реклами на власних опорах і звернулося з відповідними листами до політичних сил та кандидатів, що беруть участь у виборчому процесі. Усі гроші, виручені за таку рекламу, енергетики перерахують на АТО.
"Нині можна дуже багато говорити про те, що нам не подобається, а можна просто взяти до рук шпатель і докластися до того, щоб повернути нашому місту нормальний вигляд, – зазначив голова правління ПАТ "Прикарпаттяобленерго" Олександр Бубен. – Очистивши опори від агіток, ми, так би мовити, "обнулимо" відлік і відтепер з легкістю виявлятимемо тих, хто не поважає ні нашого міста, ні його городян – їхні недозволені плакати скажуть самі за себе.
Волонтери очистять вулиці від несанкціонованої реклами на вулицях: Січових Стрільців, Коновальця, Сахарова, Чорновола, Матейки, Хоткевича, Залізнична, Мазепи, Ленкавського, Новгородська, Бельведерська, Тичини, Довга, Миру.
Рубрики
Щоб бути в курсі:
найцікавіші новини Івано-Франківська і регіону за тиждень
найцікавіші новини Івано-Франківська і регіону за тиждень