fbpx

Бурштин. Кого "ВОЛЯ" веде в ради?

Політика 17:02, 01.10, 2015

Члени Ради партії "ВОЛЯ" Юрій Дерев'янко та Ольга Галабала представили бурштинцям команду партії "ВОЛЯ", яка братиме участь у місцевих виборах 25 жовтня. А також презентували план розвитку Прикарпаття, за яким депутати від "ВОЛІ" виконуватимуть передвиборчу програму.

В обласну раду кандидуватиме від Бурштина підприємець Любомир Головчак. Любомир має благословення Папи Римського Бенедикта XVI за сприяння та підтримку у відновленні та будівництві церков в Україні. 
Кандидат в депутати до обласної ради має чітке бачення розвитку міста.
“Моє перше завдання – зробити проект на об’їзну дорогу у Бурштині. По-друге, наше місто, яким би воно не було маленьким, воно є одним з основних бюджетоутворюючих в області. Я би хотів, щоб ті податки, які Бурштин платить в область, верталися у наше місто. Третє: ми повинні мати професійну дитячу волейбольну команду в Бурштині”,  відзначив Головчак.
До слова, Любомир Головчак заснував Бурштинську волейбольну школу, в якій займається 32 дітей.
Кандидатів у депутати до Бурштинської міської ради представив перший номер у списку Василь Бублінський. Це успішний підприємець, який займається благодійною діяльністю, допомагає воїнам АТО, церковним громадам та монастирям, підтримує місцеву футбольну команду “Енергія”.
“Ці люди будуть іти попри вас, і їм не буде стидно подивитися вам в очі”, – впевнений у своїх однодумцях Бублінський.
До прикладу, Ольга Король вперше балотується кандидатом у депутати. Спільно з місцевими активістами “ВОЛІ” вона підтримує сім’ї воїнів, які знаходяться в зоні АТО. Розуміє проблеми міста та його мешканців, користується авторитетом в громаді.
На міського голову у Бурштині кандидуватиме Володимир Данилюк  начальник юридичного відділу Бурштинської міської ради, який брав участь у розробці програм соціально-економічного та культурного розвитку міста. Ця людина – це поєднання життєвого та управлінського досвіду у Бурштинській команді “ВОЛЯ”. Адже неодноразово обирався депутатом Бурштинської міської та Галицької районної рад, має досвід служби в органах місцевого самоврядування, завжди працює з громадою.
Володимир Данилюк розповів, що на посаді мера разом з депутатами міськради вирішуватиме проблеми розвитку економіки міста, реформування житлово-комунального господарства, ініціюватиме прийняття довгострокової програми охорони здоров’я і соціального захисту населення, сприяти розвитку спорту та культури в місті та вирішить проблему з пасажирськими перевезеннями.
“Основне, що в цієї команди є воля разом з вами, з кожним громадянином міста, з кожним членом нашої територіальної громади змінити наше місто на краще”, – підсумував Данилюк.
Перший номер у списку до обласної ради Ольга Галабала розповіла про перші кроки “ВОЛІ” у міській та обласній раді. Вона нагадала, що “ВОЛЯ” підтримувала реформу децентралізації та інформувала людей.
“Ми добивалися, щоб люди об’єднувалися виключно добровільно. Ви всі знаєте, що мала бути створена Бурштинська об’єднана громада і що навіть на перших сесіях облради саме Бурштинську громаду наводили як приклад”,  згадує Галабала.
Але питання створення Бурштинської об’єднаної територіальної громади було заблоковане на рівні обласної влади.
“Партія “ВОЛЯ” буде домагатися створення Бурштинської громади, і ми готові піти на перевибори. Після створення громади ми не будемо триматися за мандати і зробимо все, щоб громада отримала всі податки, які вона має отримати”,  підсумувала перший номер у списку до обласної ради від “ВОЛІ”.
Ольга Галабала наголосила на необхідності негайного вирішення питання щодо функціонування комунального підприємства “Житловик”, до якого потрібно підійти виключно професійно, без політиканства. 
“Наша команда готова до непростих рішень. Кінцевим результатом має бути зрозумілий покроковий план виходу підприємства з кризи, рішення щодо розвитку житлового господарства Бурштина, вирішення питання зношеності тепломереж та збереження робочих місць в колективі,  відзначила Галабала.  Ми готові відкрито проаналізувати всі документи і кошториси, залучити кращих фахівців та опертися на колектив для пошуку правильних рішень”.

На правах реклами 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: