fbpx

Викладачі ПНУ переймали у британців нові методики вивчення англійської мови

Суспільство 12:58, 08.02, 2018

Викладачі факультету іноземних мов взяли участь у спільному проекті Міністерства освіти і науки України та Британської ради в Україні "Шкільний учитель нового покоління".

Про це повідомляється на сайті ІФ ОДА.

Нагадаємо, проект був започаткований у квітні 2013 року. Його метою є створення та впровадження нової програми підготовки вчителів англійської мови у вищих навчальних педагогічних закладах України. З 1 вересня 2016 року розпочалося пілотування нової програми проекту в п’яти педагогічних коледжах та 10 університетах. Серед них – Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника.

Британська рада провела днями у Львові чергову школу професійної майстерності. Заняття для педагогів проходили в рамках пілотування інноваційної програми з методики навчання англійської мови. Слухачами школи були представники освітніх навчальних закладів-учасників проекту "Шкільний учитель нового покоління". Прикарпатський національний університет на заходах представляли викладачі кафедри англійської філології Ольга Білик, Володимир Гошилик, Наталія Іванотчак, Наталія Куравська, Наталія Пилячик, Ігор Романишин, Ольга Троценко та Світлана Яців.

Роботу школи було присвячено, зокрема, плануванню вивчення та навчання англійської мови, змісту та процесам додипломної підготовки вчителів іноземних мов, пілотуванню матеріалів з методики викладання англійської мови. Педагоги обмінялися думками, досвідом роботи, обговорили результати досліджень. Організатори та учасники школи професійної майстерності відзначили важливість та актуальність проекту, зокрема, в контексті підготовки майбутніх вчителів. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: