Про це під час прес-конференції повідомив начальник УМВС в Івано-Франківській області Микола Семенишин.
Він зазначив, що сьогодні у нас велика проблема щодо росту аварійності. 77 чоловік у поточному році загинуло на автодорогах. Йде друга неоголошена війна, – говорить Семенишин.
За його словами, ріст ДТП спричинений незадовільним станом доріг в області, низьким рівнем правової свідомості, культури і вседозволеністю водіїв і пішоходів, а також нерішучістю працівників міліції щодо документування вказаних правопорушень.