fbpx

З Прикарпаття на строкову службу призвали 315 юнаків

Суспільство 14:32, 14.06, 2016

На засіданні обласної призовної комісії військовий комісар обласного військового комісаріату полковник Володимир Ярмощук проінформував присутніх про хід призову юнаків області на строкову військову службу.

За його інформацією, на строкову військову службу призвано 315 юнаків з області (62,5%). Краще призов проходить в Богородчанському та Коломийському районах. Відправка команд до військових частин Збройних сил України завершена, до Державної прикордонної служби, Національної гвардії та Державної спеціальної служби транспорту України триває, пише КУРС з посиланням на прес-службу Івано-Франківської ОДА.
 

У вищі військові навчальні заклади та військові навчальні підрозділи вищих навчальних закладів відібрано майже дві сотні кандидатів, з них – 16 дівчат.

Разом з тим, члени обласної призовної комісії повторно заслухали інформацію голів призовних комісій Галицького, Городенківського, Косівського, Надвірнянського, Рогатинського, Рожнятівського, Снятинського, Тисменицького районів і міста Бурштина та відповідних військових комісарів про хід призову і зобов’язали їх невідкладно вжити всіх заходів для виправлення недоліків та безумовного виконання встановлених планових завдань на призов у зазначених районах.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: