fbpx

Завтра українські школярі пройдуть пробне ЗНО з 11 предметів

Суспільство 19:20, 27.03, 2015

У суботу, 28 березня, регіональними центрами оцінювання якості освіти буде проведено пробне зовнішнє незалежне оцінювання з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з англійської, іспанської, німецької, російської та французької мов.

Участь у пробному тестуванні зможуть взяти ті абітурієнти, які наприкінці минулого року пройшли відповідну процедуру реєстрації, пише Освіта.ua.

Головною метою проведення пробного тестування є відтворення умов та технології проведення ЗНО та психологічна підготовка майбутніх абітурієнтів до участі в основній сесії тестування.

Пробне тестування, що відбудеться у суботу, є вже другим у цьому році, минулої суботи одинадцятикласники та випускники шкіл минулих років мали можливість скласти пробний тест з української мови і літератури.

Учасникам пробного тестування з математики буде надана можливість виконати завдання двох рівнів складності: базового або поглибленого.

Допуск на пункти пробного тестування здійснюватиметься при наявності квитанції про сплату вартості послуг за проведення пробного тестування, запрошення (реєстраційної картки) та паспорта (або свідоцтва про народження).

Запрошення на пробне тестування, в якому вказано інформацію про пункт та час проведення тестування, учасникам ПЗНО необхідно роздрукувати зі своєї інформаційної сторінки.

Після виконання тестових робіт усім учасникам пробного зовнішнього незалежного оцінювання буде видано інформаційний бюлетень із відповідями на тестові завдання та схемами підрахунку тестових балів.

Для визначення результату за шкалою 100-200 балів необхідно буде скористатися спеціальним сервісом, розміщеним на інформаційній сторінці "Особистий кабінет учасника пробного ЗНО".

Увага! Результати ПЗНО не використовуються для оцінювання навчальних досягнень учнів навчальних закладів системи загальної середньої освіти.

Як відомо, цього року найбільш популярними серед абітурієнтів, окрім тесту з української мови і літератури, є тестування з історії України, математики, біології та англійської мови.

З метою дистанційної підготовки до тестування використовуйте сервіс zno.osvita.ua, що надає можливість on-line-підготовки майбутнім учасникам зовнішнього незалежного оцінювання, сервіс також містить тест, що був запропонований для виконання учасникам пробного ЗНО з української мови і літератури у березні 2015 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: