Жіноча збірна України з баскетболу 3x3 стала срібним призером чемпіонату світу

Спорт 13:35, 16.10, 2016

У фіналі чемпіонату світу з баскетболу 3X3, що завершився в Китаї, жіноча збірна України зустрічалась з командою Чехії; гра завершилась із рахунком 21:11 на користь чешок.

Загалом матч проходив у рівній боротьбі, і навіть до середини протистояння наші гравчині були попереду. Але згодом чеські баскетболістки скоротили відставання і вже за три хвилини до кінця суттєво були попереду – 9:18. Відіграти таке відставання українкам не вдалося, повідомляє телеканал  "24".

Раніше на стадії плей-оф "синьо-жовті" впевнено перемогли у чвертьфіналі Францію – 21:10, а потім у 1/2 фіналу тріумфували над Іспанією – 19:15.

Чехія, у свою чергу, в чвертьфіналі здолала Нідерланди – 16:11, а у півфіналі була сильнішою за США – 21:18.