Як повідомили КУРСу у прес-службі управління з питань надзвичайних ситуацій Івано-Франківської ОДА, на місце події виїхала оперативна група Городенківського райвідділу облуправління ДСНС, яка підтвердила факт наявності в повітрі різкого запаху невідомої речовини, схожої на аміак.
За інформацією селян, на полі поблизу села працівники агрофірми “Перспектива” проводили роботи з внесення у грунт аміачних добрив.
Засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій вирішило направити у село працівників санепідстанції з метою відбору проб для визначення концентрації шкідливих речовин у повітрі.
О 14.30 працівники Снятинської СЕС відібрали необхідні проби повітря, однак на момент відбору проб запаху невідомої речовини у повітрі уже не було.