Того дня спортсмени мотокросу зібрали 17 пакетів сміття з галявини, а фотографії виклали у мережу, йдеться у сюжеті "3 студія".
Розбиті пляшки, пакети, рештки одягу і пластикового посуду – все це на траві, кущах і деревах. Самі жителів Вовчинців кажуть, що смітять не вони, а відпочивальники, які приїжджають вихідними із міста.
У свою чергу директор Департаменту житлової, комунальної політики та благоустрою Михайло Смушак заявив, що слідкувати за санітарним станом гір повинна Вовчинецька сільська рада.