fbpx

Звіжинський проти МВК: виконком не бачить порушень у конкурсі на посаду директора ЦСМ у Франківську

Культура 12:54, 11.11, 2016

У п’ятницю, 11 листопада, в Івано-Франківському міському суді продовжили розгляд справи Анатолія Звіжинського проти МВК. Позовна заява колишнього директора Центру сучасного мистецтв стосується того, що кандидатура Ірини Клицюк не відповідала умовам конкурсу.

Він пояснює, що для участі треба було мати три роки робочого стажу в сфері культури. У Клицюк такого досвіду не було, адже після закінчення університету у 2013 році вона ніде не працювала. Та все ж таки її обрали директором місцевого муніципального центру.
Сьогодні представник від МВК – головний спеціаліст юридичного відділу Ірина Тарновська надала заперечення на позов. Інших заяв чи клопотань не було.
Суд заслухав обидві сторони справи, пише "Репортер".
"На момент подачі документів на конкурс Клицюк не мала відповідного стажу роботи у сфері культури, – заявив у суді Звіжинський. – Також були порушення у складі комісії. Там був конфлікт інтересів, бо представники міської влади підпорядковуються міському голові".
Нагадаємо, недавно директором ЦСМ у Франківську обрали авторку муралу "Україна єдина" Ірину Клицюк. Окрім неї, на посаду претендував колишній директор центру Анатолій Звіжинський, який і заснував ЦСМ та впродовж усіх років намагався привити місту сучасне мистецтво.
Нині суд з’ясовує, чи правомірним було рішення комісії щодо призначення нового директора муніципального ЦСМ. На засіданні заслухали дві сторони справи.
Тарновська зазначила, що позов Звіжинського виконком не визнає.
Щодо стажу Ірини Клицюк, то їм достатньо було довідки від Спілки художників про те, що Клицюк "активно займалася мистецькою діяльністю". А кандидатури до конкурсної комісії від трудового колективу ЦСМ виконком не взяв до уваги через неправильно оформлений протокол зборів трудового колективу.
Як повідомив Звіжинський, від колективу ЦСМ до конкурсної комісії подавали кандидатури Юрія Андруховича, Ігоря Панчишина і Володимира Луканя. А відповідь від МВК про невірно подані документи надійшла ЦСМ 12 липня – в останній день подання документів. Тож можливості правильно оформити протокол зборів вже не було.
Домбровська попросила обидві сторони підготувати на наступне засідання доказові документи і припустила, що тоді і прийме рішення по справі.
"Ми ще раз викличемо Клицюк до суду, щоб вона дала свої роз’яснення, – підсумувала суддя. – І наступного разу ми приймемо рішення".
Наступне засідання відбудеться 22 листопада о 14:05.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: