Як повідомляв КУРС, 25-річний мешканець Снятинщини, рухаючись автомобілем Ауді А4 в напрямку Чернівців, не врахував дорожню обстановку, виїхав на смугу зустрічного руху, де сталося зіткнення із автомобілем марки "Мітсубісі Аутлендер", за кермом якого перебував 49-річний коломиянин. Водії обидвох транспортних засобів не зазнали травм, натомість для пасажирів "Ауді" ця поїздка виявилася фатальною.
Рубрики
Щоб бути в курсі:
найцікавіші новини Івано-Франківська і регіону за тиждень
найцікавіші новини Івано-Франківська і регіону за тиждень