fbpx

Безгосподарність: вулиці Кармелюка та Ленкавського знову в руїнах

Політика 18:07, 22.07, 2020

Всього чотири роки минуло з того часу, коли буковелівська фірма «ПБС» відновила вулиці Ленкавського та Кармелюка в Івано-Франківську. До цього тут була справжня катастрофа. Місцеві з жахом згадують ті часи.

«Ми три роки так мучились. Машини об’їжджали ями і їздили попід вікнами. І коли вулицю нарешті зробили, то раділи безмежно», – каже жителька Ленкавського пані Ірина.

Безгосподарність: вулиці Кармелюка та  Ленкавського знову в руїнах 1

Нагадаємо, що в 2016 році, за сприяння тодішнього депутата Верховної Ради Олександра Шевченка, вулиці Кармелюка і Ленкавського вдалося капітально відремонтувати. Тоді, перед початком робіт, Олександр Шевченко вимагав, щоб влада міста надала гарантії, що всі комунікації під цими дорогами в доброму стані і не потребуватимуть ремонту. Компанія «ПБС» тоді навіть погодилася додатково відремонтувати ділянку каналізації на Кармелюка, оскільки місто не мало можливостей. Руслан Марцінків тоді особисто запевнив франківців, що всі комунікації в задовільному стані. Пізніше виявилося, що ці слова не відповідають дійсності.

«Як виявилося після ремонту дороги, дощова каналізація на Ленкавського мала чисельні прориви. І вже наступного року тут справді прорвало трубу, а комунальники знищили монолітне покриття і пошкодили частину дороги. Що ми бачимо зараз? Знищено тротуар, бо проводять комунікації до новобудови. Чому не планувати такі речі завчасно?» – сказав депутат Івано-Франківської міської ради, представник команди «За майбутнє» Володимир Олійник.

Безгосподарність: вулиці Кармелюка та  Ленкавського знову в руїнах 3

Фахівці компанії «ПБС» зазначають: через непродуману комунальну політику страждає бюджет міста. Адже регулярно переробляється і латається те, що інші зробили якісно, на десятки років.

«Вночі будуть проводити комунікації через дорогу, робитимуть прокол. А свого часу могли поставити відповідні футляри і по них уже працювати. Чому все робиться так безгосподарно – питання до міської влади», – зазначив представник фірми «ПБС» Іван Бутницький.

Тим часом на Ленкавського ще одна проблема. Важка техніка руйнує приміщення одного з колишніх корпусів психоневрологічної лікарні.  І частина матеріалів падає просто на проїжджу частину. Щоправда, хто має контролювати процес та наскільки пошкодять такі роботи дорожньому покриттю, поки невідомо. 

Безгосподарність: вулиці Кармелюка та  Ленкавського знову в руїнах 5

«Невже поки що чинній міській владі важко зрозуміти, що місто потребує не ваших косметичних ремонтів, а справді глобальних комплексних підходів? Спочатку підземні комунікації, дахи, підвали, а потім вже ремонти доріг, тротуарів. Це, на мою думку, кримінальний злочин, за який влада міста мала б понести відповідальність», – додав Володимир Олійник.

Безгосподарність: вулиці Кармелюка та  Ленкавського знову в руїнах 7

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: