fbpx

ЦВК вирішила надрукувати бюлетені у Надвірнянському окрузі світло-фіолетового кольору

Політика 17:43, 04.03, 2021

Вчора, 3 березня, ЦВК затвердила форму, колір і текст виборчих бюлетенів з проміжних виборів народних депутатів України 28 березня 2021 року для голосування в одномандатних виборчих округах № 50 та № 87, інформує ЦВК.

“Встановлено, що текст виборчих бюлетенів друкується державною мовою лише з одного боку на аркуші розміром 200 х 400 мм світло-фіолетового кольору з двотоновим водяним знаком та захисними волокнами з використанням захисних графічних антисканерних елементів, виконаних із застосуванням захисних фарб, що мають флуоресценцію під дією ультрафіолетового опромінювання, та елемента, який втрачає забарвлення внаслідок термовпливу. А також – із виконанням номера виборчої дільниці високим друком із застосуванням захисної фарби, що проявляється на звороті виборчого бюлетеня”, – йдеться в повідомленні.

Окрім того, Комісія встановила, в якій кількості мають бути виготовлені виборчі бюлетені для звичайної та спеціальної виборчих дільниць.

Також ЦВК утворила контрольну комісію за виготовленням виборчих бюлетенів на підприємстві-виготовлювачі.

Нагадаємо, довибори у Верховну Раду на одномандатному виборчому окрузі №87 призначено на 28 березня 2021 року, оскільки колишній народний депутат від округу Зіновій  Андрійович склав депутатські повноваження. Його обрали міським головою Надвірної.

За мандат нардепа у 87-му окрузі змагатимуться 15 претендентів.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: