fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • Дерев’янко просить Івано-Франківську ОДА відзвітувати про ліквідацію наслідків негоди, яка спричинила руйнування та людські жертви

Дерев’янко просить Івано-Франківську ОДА відзвітувати про ліквідацію наслідків негоди, яка спричинила руйнування та людські жертви

Політика 08:26, 08.06, 2019

Народний депутат від партії «ВОЛЯ» Юрій Дерев’янко звернувся із запитом до Івано-Франківської обласної державної адміністрації, в якому просить надати інформацію про ліквідацію наслідків негоди на Прикарпатті, що мала місце в квітні-червні 2019 року. 

Про це повідомила прес-служба нардепа.

Зокрема, депутат просить надати інформацію в розрізі кожного району області окремо, а саме:

– який загальний розмір заподіяних збитків від негоди;

– який розмір збитків заподіяла стихія на Прикарпатті привсатним домогосподарствам;

– нормальні умови життєдіяльності якої кількості осіб було порушено на тривалий час;

– перелік об’єктів, які пошкоджено/зруйновано та розмір коштів, необхідних для усунення пошкоджень/руйнувань.

Також Дерев’янко просить повідомити, чи проведено обстеження вищевказаних об’єктів з метою визначення розміру збитків та переліку заходів, необхідних для усунення пошкоджень або руйнувань.

Зокрема, надати інформацію, які заходи вжито Івано-Франківською ОДА для усунення наслідків негоди; чи виділено з резервного фонду обласного бюджету кошти для усунення вищевказаних наслідків; коли, в якому розмірі та на які саме цілі.

Народний депутат також хоче дізнатись, чи Івано-Франківська обласна державна адміністрація зверталася до Кабміну щодо необхідності виділення коштів з державного бюджету (у тому числі з резервного фонду) та коли було надіслано відповідне звернення.

Юрій Дерев’янко просить надати копії відповідних документів, а також копію інформації про наслідки дощів та дії органів влади всіх рівнів щодо подолання наслідків стихії, яка мала бути подана начальником управління з питань цивільного захисту ОДА Володимиром Стебницьким до уряду.

Нагадаємо, 31 травня Дерев’янко звернувся із запитом до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, в якому просив виділити з резервного фонду Держбюджету кошти для усунення наслідків негоди в Західній Україні та визнати ситуацію, що склалася, надзвичайною ситуацією державного рівня.

Найбільше постраждали внаслідок стихії: с-ще Битків, с. Гвізд, с. Молодків, с. Пнів, с. Пасічна Надвірнянського району та с-ще Солотвин, с. Монастирчани, с. Старі Богородчани, с. Марково, с. Саджава, с. Жураки, с. Дзвиняч, с. Глибока, с. Росільна, с. Старуня, с. Хмелівка, с. Бабче, с. Глибівка Богородчанського району.

30 травня у селі Мошківська Калуського району померла 23-річна мешканка, тому що «швидка допомога» не змогла проїхати в село через руйнування бетонної переправи.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: