fbpx

До ювілею Незалежності випустили медаль з Бандерою, Стусом і Чорноволом

Політика 10:17, 03.08, 2021

Пам’ятна сувенірна медаль «30 років незалежності України» відкарбована до ювілею суверенітету України у державному підприємстві Герольдмайстер.

На аверсі медалі рельєфно зображено Малий Герб України який нижнім кутом розтрощує символіку СРСР, що лежить. У верхній частині Герб півколом охоплює напис «Слава Україні!», з боків розміщено дати 1991, 2021.

На реверсі медалі навколо палаючого смолоскипа і напису «Героям Слава!» розташовані барельєфні портрети видатних борців, що поклали свої життя за незалежність і свободу України: Тараса Шевченка, Симона Петлюри, Євгена Коновальця, Степана Бандери, Василя Стуса і В’ячеслава Чорновола.

Медаль карбована з латуні. Вартість – 1100 грн.

Також до ювілею Незалежності випустили ювілейну нагрудну медаль «30 років Незалежності України».

На аверсі медалі зображено Малий Герб України на тлі снопа пшениці, який є символом прагнення до щасливого і заможного життя. Язики полум’я, що підпалюють сніп зі східного боку – символ агресії яка перешкоджає мирному розвитку України. Загалом використана символіка акцентує, що свято 30-річчя Незалежності проходить у часи важких випробувань для Держави.

На реверсі медалі розміщено напис «30 років незалежності України».

Всі зображення на медалі рельєфні.

Медаль на муаровій стрічці, матеріал – латунь із позолотою. Вартість 200 грн.

До ювілею Незалежності випустили медаль з Бандерою, Стусом і Чорноволом 1

Нагороди придбають органи місцевого самоврядування, громадські організації та органи виконавчої влади для персонального відзначення.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: