fbpx

Екологія у тренді: БК Вертикаль будує унікальні комплекси у Франківську

Політика 11:17, 15.08, 2020

Дім, де дбають про екологію, — це місце, де немає шуму автомобілів, де освітлення працює завдяки енергії сонця, де мешканці люблять і цінують природу.

У житлових комплексах будівельної компанії Вертикаль дбають про максимальне використання новітніх технологій для комфорту мешканців. Окрім безпечних та екологічних матеріалів, які застосовують у будівництві, є ряд інших унікальних для Івано-Франківська переваг.

Турбота про довкілля у будівництві поєднує в собі енергозбереження, екологічність та економічність. У проєктах БК Вертикаль застосовуватимуть сучасні передові рішення, які покращують комфортність проживання. І сьогодні ми розповімо, у чому ж їхні особливості.

Дім у зелених зонах

Для своїх комплексів Вертикаль обирає місцевість поруч рекреаційних зон. Розпочавши будівництво першого свого проєкту на березі річки ще 10 років тому, компанія дотримується цієї ідеї у всіх наступних комплексах. Озеро, річка, парки, сквери — обираючи дім у цього забудовника, ви завжди знайдете поруч із будинком затишні місця для відпочинку та прогулянок.

Вільні від авто двори

В усіх своїх проєктах Вертикаль дотримується концепції закритого двору. У кожному комплексі є затишні внутрішні двори, вільні від автомобілів. Мешканці відпочивають у лаунж-зонах, де немає зайвого шуму та загазованості від транспорту. А для власників авто пропонують підземні паркінги або гаражі.

Озеленення та благоустрій

Вертикаль значну увагу приділяє озелененню та благоустрою у комплексах. Тут будуть не лише дерева, декоративні рослини, а й штучні водойми, цілі невеличкі парки у внутрішніх дворах із стильними рішеннями відповідно до концепції комплексу.

“У повсякденному житті все залежить від нас: не засмічуй природу, збережи дерева, економно витрачай природні ресурси, адже вони не безкінечні, — говорить засновник БК Вертикаль Олег Лєпєнін. — Такої ідеології ми дотримуємось і під час будівництва житлових комплексів. Значну увагу приділяємо озелененню дворів, щоб мешканцям було комфортно відпочивати біля своїх домівок. До прикладу, цього літа ми разом зі співробітниками БК Вертикаль спільно висадили понад 300 дерев та рослин у комплексі комфорт-класу Містечко Козацьке”.

Лаунж-зони з USB та безкоштовним Wi-Fi

У закритих дворах комплексів облаштують зони для відпочинку із smart-лавочками. Це лавочки із USB, де мешканці зможуть заряджати мобільні телефони або інші пристрої. Завдяки енергії сонця невеличкий акумулятор забезпечить заряд декількох гаджетів. Також тут передбачено безкоштовний для користування Wi-Fi.

Екологія у тренді: БК Вертикаль будує унікальні комплекси у Франківську 1

Велопарковки

Велосипед — це не лише трендово сьогодні, а й корисно для здоров’я і цілком безпечно для екології. Велопарковки облаштують прямо на території комплексів. Тут зможуть паркуватися любителі велоспорту, які надають перевагу швидкому пересуванню містом на свіжому повітрі.

Освітлення від енергії сонця

Люди дедалі більше обирають проєкти в екологічно чистих зонах, які пропагують бережне ставлення до навколишнього середовища та свідому екологічність. У вуличному освітленні проєктів БК Вертикаль застосують енергію сонця. Альтернативні джерела енергії дозволяють заощадити від 40% до 80% електроенергії.

Екологія у тренді: БК Вертикаль будує унікальні комплекси у Франківську 2

Інвентарні кімнати

У комплексах передбачені кімнати загального користування, де мешканці залишають свої велосипеди та самокати. Це звільняє квартири від зайвих речей, які можна безпечно зберігати в інвентарних кімнатах. У мешканців не виникне питання, де ж тримати велосипед. І це мотивує пересісти на транспорт, який не шкодить природі.

Заправки для електрокарів

Вже найближчим часом у проєктах БК Вертикаль встановлять перші заправки для електрокарів. Власники автомобілів зможуть заряджати їх прямо біля дому.

“Я вірю, що за 5-10 років настане ера електромобілів, фундаментальне зменшення розмірів акумуляторних батарей та збільшення їх потужності, що назавжди змінить життя на планеті Земля, – додає засновник БК Вертикаль Олег Лєпєнін. – Ми будемо слідувати за прогресом та застосовувати у наших проєктах передові рішення”.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: