fbpx

Франківець Роман Мулик увійде до керівництва фракції "Слуги народу" у ВРУ, – ЗМІ

Політика 14:16, 05.08, 2019

Журнал НВ опублікував перелік депутатів, які очолять комітети Верховної Ради і фракцію "Слуги народу".

4 серпня в Трускавці закінчилося тижневе навчання майбутніх депутатів від партії “Слуга народу”, яке проводила Київська школа економіки.

За цей час «слуги» не тільки вчилися, але й обговорювали кадрові призначення в парламенті 9-го скликання.

За інформацією НВ, попередній список кандидатур на керівників парламентських комітетів і до фракції “Слуга народу” виглядає таким чином.

Кандидатури на керівників фракції

Спікер парламенту – Дмитро Разумков 

Віцеспікер – Руслан Стефанчук

Голова фракції СН – Давид Арахамія

Хто буде представляти Прикарпаття у Верховній Раді: повний список

За інформацією журналістів, одним з 15 заступників голови фракції стане Роман Мулик, який пройшов  у парламент за списком “Слуги народу” – №71 у виборчому списку. 

Роман Мулик – франківський підприємець, депутат Івано-Франківської обласної ради 6-го демократичного скликання. Обирався від «Партії регіонів», був членом партії.

У лютому 2014 року після розстрілів на Майдані під тиском місцевих активістів вийшов з «Партії регіонів» і з фракції в обласній раді.  

Хто буде представляти Прикарпаття у Верховній Раді: повний список 1

Зараз Роман Мулик приватний підприємець. Займається  наданням в оренду й експлуатацію нерухомого майна. Також співзасновник ТОВ «Житло-експлуатаційна дільниця – громадський центр», яке займається управлінням нерухомим майном, та обслуговуючого кооперативу “Новгородська, 15 Б”.

Дуже непублічний: протягом виборчої кампанії свідомо уникав контактів з журналістами.

Заступники голови фракції:

1)   Галина Янченко

2)   Дмитро Соломчук

3)   Юрій Місягін

4)   Павло Халімон

5)   Євгенія Кравчук

6)   Павло Сушко

7)   Юрій Корявченков (Юзік)

8)   Юрій Кисіль

9)   Микола Тищенко

10)   Вадим Струневич

11)   Ольга Савченко

12)   Максим Ткаченко

13)   Артем Культенко

14)   Роман Мулик

15)   Олена Шуляк

Кандидатури на посади голів комітетів у Верховній Раді

1.   Данило Гетманцев — комітет податкової, митної та фінансової політики (Пропозиція СН об’єднати 2 комітети в один – податкової та митної політики і фінансової політики і банківської діяльності)

2.   Дмитро Наталуха – комітет з питань економічної політики

3.   Юрій Арістов — комітет з питань бюджету

4.   Олександр Ткаченко — гуманітарний та інформаційний комітет

5.   Сергій Бабак — комітет з питань науки і освіти

6.   Михайло Крячко — комітет з цифровізації та IT

7.   Ірина Венедиктова — комітет з питань правової політики і правосуддя

8.   Микола Сольський — комітет аграрної політики і земельних відносин

9.   Анастасія Красносільська — комітет з питань запобігання та протидії корупції

10.   Денис Монастирський — комітет з питань законодавчого забезпечення правоохоронної діяльності

11.   Андрій Герус — комітет з питань паливно-енергетичного комплексу

12.   Владислав Криклій — комітет з питань інфраструктури

13.   Андрій Клочко — держбудівництва, місцевого самоврядування

14.   Олександр Завітневич — комітет з питань національної безпеки і оборони

15.   Михайло Радуцький — комітет з питань охорони здоров’я

16.   Олег Бондаренко — комітет з питань екологічної політики

17.   Сергій Кальченко — комітет з питань регламенту і організації роботи ВРУ

18.   Богдан Яременко — комітет з питань закордонних справ

19.   Марія Мезенцева — комітет з питань європейської інтеграції

20.   Галина Третьякова — комітет з питань соцполітики

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: