fbpx

Голови ОТГ Прикарпаття звернулися з листом до Шмигаля і Разумкова

Політика 12:21, 10.07, 2020

Асоціація голів ОТГ Івано-Франківської області виступила із заявою з приводу коштів на відновлення інфраструктури громад, які постраждали від повені.

Про це повідомили на сторінці Агенції розвитку ОТГ Прикарпаття.

Офіційний лист підготували голові Верховної Ради України Дмитру Разумкову та прем’єр-міністру Денису Шмигалю.

Кабінету міністрів пропонують спрямувати частину коштів Фонду боротьби з COVID-19 для відновлення об’єктів інфраструктури територіальних громад, які постраждали від паводку.

В організації нагадали, що формування цього Фонду відбулось за рахунок скорочення субвенції, котра мала йти на розвиток ОТГ, в обсязі 2,1 млрд гривень.

За попередніми підрахунками, для відновлення об’єктів та територій, які постраждали внаслідок стихії, та відшкодування збитків на Прикарпатті необхідно 1 млрд грн. Об’єднанні громади не в змозі власними силами та засобами боротись із наслідками масштабної стихії.

В листі зазначається, що відповідно до статті 28 Закону України «Про державний бюджет України 2020 рік» кошти Фонду можуть спрямовуватись на відновлення видатків Держбюджету (включаючи трансферти місцевим бюджетам).

«Необхідно спрямувати частини коштів Фонду боротьби з COVID-19 місцевим бюджетам ОТГ, які постраждали внаслідок стихії, в обсязі, який був передбачений на підтримку розвитку територіальних громад (інфраструктурна субвенція) до прийняття Закону 553-IX. Виділення зазначених коштів частково допоможе відновити зруйновану інфраструктуру у громадах», – йдеться у листі.

Повний текст листа – тут.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: