fbpx

"Коли твоя земля в війні": Віктор Винник і "Мері" презентували нову пісню і кліп

Політика 13:12, 16.02, 2023

Віктор Винник і гурт “Мері” протягом року видали кілька пісень на військово-патріотичну тематику – «рускій ваєнний карабль…», «Герой», «Victoria», а також альбом «Так, я з України». Як і всі свідомі українці, команда активно займається підтримкою ЗСУ – дає благочинні концерти зі збору коштів та виступає для наших вояків.

Нова пісня, яку презентують музиканти, отримала назву «Коли твоя земля в війні». Віктор Винник написав її нещодавно. Простими словами автор описав наше сьогодення, наші надії й сподівання і непохитну віру у перемогу. Трек увійде до нового альбому Віктора Винника і “Мері”, який, цілком можливо, побачить світ вже цієї весни. 

Також на пісню було відзнято відеокліп. Режисером, як і у кількох останніх роботах, виступив сам Віктор Винник. Відео передає почуття, які українці переживали протягом року: тривогу, сум. Але у фіналі головному героєві трапляється давня могила воїнів УПА – як нагадування та символ того, що наша війна є продовженням їхньої боротьби. І ми не маємо права зрадити пам’ять героїв, полеглих за нашу свободу.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: