fbpx

На Верховинщині у прикордонній смузі заборонили туризм, полювання і збір грибів та ягід

Політика 18:32, 22.07, 2022

На Прикарпатті запровадили додаткові тимчасові обмеження, які стосуються прикордонної смуги у Верховинському районі. Зокрема, заборонили туризм, риболовлю, полювання, відпочинок як такий і збір дарів лісу – грибів та ягід.

Про це повідомили на сторінці Верховинської РДА у фейсбуці.

Голова Верховинської районної військової адміністрації Василь Бровчук провів нараду з головами територіальних громад, керівниками відділень поліції, служби безпеки, прикордонної служби «Шибени» та НПП «Верховинський».

На нараді розглянуто питання щодо посилення режимних обмежень у прикордонній смузі в межах Зеленської і Білоберізької сільських рад Верховинського району, заготівлі другорядних лісових матеріалів та здійснення побічних лісових користувань.

Начальник ВПС «Шибени» Ярослав Ясінський ознайомив з порядком в´їзду громадян, обмеженнями і перебуванням в місцевості, яка знаходиться між державним кордоном і лінією прикордонних інженерних споруджень.

Додаткові тимчасові обмеження передбачають – заборону в’їзду осіб, в тому числі з метою туризму, відпочинку, рибальства та полювання, провадження сільськогосподарських робіт, збору дикоросів, за винятком:

– осіб, які постійно проживають чи працюють в її межах;

– власників (орендарів) земельних ділянок, які знаходяться у межах смуги;

– осіб, які зареєстровані та проживають в межах Івано-Франківської області і звернулись до 31 прикордонного загону імені генерал-хорунжого Олександра Пилькевича з метою отримання дозволу на в’їзд, в тому числі з метою туризму, відпочинку, рибальства та полювання, провадження сільськогосподарських робіт, збору дикоросів.

Пропуск вищезазначених осіб в прикордонну смугу на період дії тимчасових режимних обмежень видається ВПС “Шибени” при наявності підтверджувальних документів, які надають право на відстрочку від призову на військову службу під час мобілізації для осіб призовного віку.

Також варто зазначити, що згідно з рішенням сесій Зеленської та Білоберізької сільських рад з метою сприяння достиганню ягідної продукції та запобіганню масового збирання недостиглих ягід встановлено термін початку збору ягід на високогірних полонинах з 1 серпня 2022 року.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: