fbpx

Найкращі учні та вчителі Богородчанського району отримали грошові нагороди від нардепа Дерев’янка

Політика 18:33, 07.06, 2019

Найкращі з найкращих. Благодійний фонд народного депутата України, лідера партії «ВОЛЯ» Юрія Дерев’янка відзначив переможців всеукраїнських та обласних олімпіад, різноманітних конкурсів та змагань Богородчанщини.

Таке дійство тут вже стало доброю традицією. А все для того, кажуть організатори, аби талановита молодь краю відчувала підтримку дорослих 

 «Це вже направду традиційно, і ми вважаємо, що майбутнє України за розумною, мудрою, інтелектуальною, грамотною нацією. І для того, щоб нас визнала Європа, потрібно самим визначитись і самим себе оцінити. І якщо ми усі будемо підтримувати талановиту молодь, наша держава рухатиметься в кращому керунку», – говорить представник Благодійного фонду Юрія Дерев’янка, депутат Івано-Франківської облради від фракції «ВОЛЯ» Марія Рудик.

Вдячні за надані стипендії від Благодійного фонду й самі учні. Кажуть, що такі нагороди мотивують їх до нових перемог.

«Важливим є той, хто розбудовує свою країну. А не той, хто просто патріот. Патріотом ти можеш бути на словах завжди, а от дієвим патріотом важливо бути. Людиною, яка працюватиме на свою країну, розвиватиме її», – каже переможець обласної олімпіади з трудового навчання Михайло Феценець.

Не оминули увагою і місцевих педагогів. Для них також грошові сертифікати та щирі слова вдячності. До речі, цього року нагородження переможців олімпіад від Благодійного фонду Юрія Дерев’янка проходить чи не в кожному районі нашої області.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: