fbpx

"Не досить бути новим": у "Голосі" розповіли, як формують команду на Прикарпатті

Політика 12:55, 07.07, 2020

Партія «Голос» планує представити кандидатів до Івано-Франківської обласної та районних рад, а також на голів міст та ОТГ.

Про це на прессконференції в Івано-Франківську повідомили представники партії «Голос» – народні депутати Кіра Рудик і Ярослав Юрчишин та керівник Івано-Франківської обласної організації партії «Голос» Володимир Тищенко.

«В обласному осередку сформовано п’ять команд, решта команд ще формуються. Люди заповнюють анкету і приходять на співбесіди. Якщо ми бачимо, що вони відповідають нашим критеріям, перевіряємо, чи вони відповідають певним критеріям, то починаємо працювати», – сказав Володимир Тищенко.

Голова партії Кіра Рудик нагадала, що нардепи від «Голосу» ініціюють зменшення грошової застави на місцевих виборах, щоби до влади могли прийти політики, за якими немає «грошових мішків».

«До виборів залишилося трохи більш як 100 днів, але фінальних правил, за якими ці вибори будуть відбуватися, ще нема. За ці правила, за виборчий кодекс ми будемо голосувати наступного тижня, – сказала Кіра Рудик. – І від того, як відбудуться вибори, залежить, що наша партія, яка не спонсорується жодним олігархом, зможе собі дозволити».

Захмарні застави дозволяють на старті перекрити доступ до виборів молодим політикам і новим політичним силам та фактично забезпечують посади кандидатам на утриманні олігархів. За словами Кіри Рудик, зараз застава у мери Чернівців така сама, як застава у мери Лондона. Команда «Голосу» наполягала на зниженні грошового порогу, домоглася прийняття законопроєкту в першому читанні та боротиметься за друге читання.

Ярослав Юрчишин розповів, що списки «Голосу» на місцеві вибори не формуються за квотним принципом, як в багатьох інших партіях.

«Наші кандидати мають відповідати певним принципам: доброчесність, тобто вони не задіяні в жодних корупційних схемах; відповідність люстаційному законодавству – у них немає ніяких зав’язків з владою, тоталітарними режимами, які панували в Україні – чи то за часів Януковича, чи радянських часів; не мають жодного зв’язку (бізнесового чи адміністративного) з країною-агресором», – пояснив Юрчишин.

Також люди, які хочуть працювати у команді «Голосу», мають представити свою програму в тій сфері, в якій вони є професіоналом.

«Наш підхід – не досить бути новим, потрібно бути патріотичним, потрібно бути професійним, потрібно бути порядним», – сказав Юрчишин.

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: