fbpx

«Нема сенсації. Ми просто були там, де зараз ефективніші»: в «ЄС» пояснили відсутність на сесії облради

Політика 12:05, 24.03, 2022

Учора відбулася сесія Івано-Франківської обласної ради. Депутати затвердили звернення до лідерів США, Великої Британії, Франції, Німеччини, НАТО і Єврокомісії, в якому закликали закрити небо над Україною.

На засіданні сесії в повному складі була відсутня фракція «Європейської солідарності». КУРС звернувся до голови фракції «ЄС» Ростислава Кукурудза з проханням пояснити ситуацію.  

«Та нема жодної сенсації в цьому. Ми проаналізували питання, які виносилися на порядок денний, і спитали себе: чи корисними для зміцнення оборони й безпеки держави будуть рішення, які будуть прийняті? Адже сьогодні, на наш погляд, тільки зміцнення обороноздатності держави та допомога постраждалим від війни українцям можуть бути на порядку денному. Що стосується управлінських рішень, то це сьогодні виключно компетенція голови військової адміністрації, адже згідно з законом саме військова адміністрація здійснює управління областю у всіх сферах життєдіяльності, – зазначив Ростислав Кукурудз. – Отже, будь-які рішення рад мають тепер лише рекомендаційний характер. Тому ми були там, де, знову ж на наш погляд, ми були ефективніші та корисніші. Що ми зробили за цей день, 23 березня:

1. Передали Кутській громаді 15 тонн гуманітарної допомоги від Спілки українців Тюрінгії.

2. Організували й відправили гуманітарну допомогу у Кропивницький (15 тонн), Чернігів (8 тонн). Це продукти харчування, засоби гігієни, ліки.

3. Організували відправку гуманітарної допомоги з трьох німецьких міст: Пфафенгоф (Баварія) – ліки, продукти харчування, медичне обладнання; Шверін (Померанія) – продукти харчування, медикаменти, засоби гігієни; Ерфурт (Тюрінгія) – продукти харчування, ліки, термобілизна. Загальна вага цих вантажів близько 50 тонн, вартість близько 40 тис. євро, і вони вже прямують до України.

4. Передали підрозділам ЗСУ 800 комплектів термобілизни.

5. Готувалися до початку посівної кампанії».

«Отакий доробок цього дня нашої команди. І зважте, це доробок лише одного дня. Я це розповідаю не для реклами чи піару, і якби не спитали – не розповідав би. Це лише для того, щоб можна було оцінити й порівняти ефективність і корисність наших дій. А наші колеги депутати прийняли правильні рішення, які, сподіваюсь, будуть корисними громаді Прикарпаття», – підсумував Ростислав Кукурудз.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: