fbpx

Олександр Шевченко: "Важливо знати і берегти нашу історію"

Політика 13:53, 29.01, 2021

Пізнаємо історію разом. За сприяння засновника ТК «Буковель» Олександра Шевченка тисячі першокласників із Прикарпаття беруть участь у проєкті, мета якого – пізнати історію свого краю і своєї країни. Саме тому діти відвідують два знакові для кожного українця місця – Музей Небесної Сотні в Івано-Франківську та Історико-меморіальний музей Степана Бандери, що в Старому Угринові.

«На одній із сесій обласної ради була ініціатива депутатів, що варто би започаткувати таку програму. Олександр Шевченко запропонував організувати автобуси. Я думаю, що це унікально. Кожен день 100-150 школярів по цій програмі відвідують музеї та пізнають нашу минувшину», – сказав заступник голови Івано-Франківської обласної ради Микола Палійчук.

Олександр Шевченко: "Важливо знати і берегти нашу історію" 1

Світлини, книги, речі, які мали з собою на Майдані та учасники Революції Гідності, – все це входить до експозиції Музею Небесної Сотні. Тут можна відчути себе не просто спостерігачем, а учасником тих подій. А ще – більше дізнатись про Героїв сьогодення – Небесну Сотню. Щодня відвідують старшокласники і Музей Степана Бандери в його рідному Старому Угринові. Тут надзвичайно багата експозиція, яка детально розповідає про життя провідника ОУН та його родини. Учні Яблунівського ліцею розповідають, що вражені подвигами юних оунівців та їхнім внеском у становлення незалежності України.

«Тут треба бути і всі ці події потрібно знати, щоб укріплювалась незалежність нашої держави, щоб передавати ці знання від покоління до покоління», – ділиться враженнями учениця Яблунівського ліцею Марія Смалюх. 

«Ми стараємося наших учнів виховати в патріотичному дусі. Так, щоб вони змогли зберегти нашу державу, адже вони майбутнє нашої держави», – додає директор Яблунівського ліцею Ксенія Данилюк.

Олександр Шевченко: "Важливо знати і берегти нашу історію" 2

Олександр Шевченко переконаний, що такі поїздки формують молодь, зміцнюють громадянську позицію, сприяють пізнанню свого народу і нашої надзвичайно багатої історії: 

«Степан Бандера – видатна постать, справжній патріот. Завдяки саме таким людям, про яких ми добре пам’ятаємо, які залишили в історії слід, ми будемо незалежними і сильними. А діти розумітимуть, до якого народу належать, яким шляхом іти, та, завдячуючи Богу, будуть розвивати себе і свою країну».

Олександр Шевченко: "Важливо знати і берегти нашу історію" 3

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: