fbpx

Олександр Шевченко звернувся до РНБО у зв’язку зі злочинною фальсифікацією виборів на 87-му окрузі

Політика 15:17, 19.04, 2021

«Шановні члени Ради національної безпеки і оборони! Ми всі спостерігаємо, що в останні дні РНБО стає дієвим та впливовим конституційним органом в Україні! Багато дій РНБО, спрямованих на підвищення обороноздатності України, боротьбу з корупцією, контрабандою та іншими зловживаннями, українці підтримують. В умовах російсько-української війни такі дії є обґрунтованими та потрібними».

З такою заявою до Ради нацбезпеки і оборони звернувся кандидат у народні депутати України на 87-му виборчому окрузі Олександр Шевченко на своїй сторінці у Facebook.

«Виборче право, право обирати владу є одним із засадничих конституційних прав громадянина України. Сьогодні це право зневажене. Зневажене через маніакальне бажання деяких чиновників та партійних функціонерів партії влади фальсифікувати вибори в окрузі на користь провладного кандидата», – зазначив він.

Також Олександр Шевченко коротко розповів про перебіг подій під час підрахунку голосів у Надвірнянській ОВК:

«Вже вранці наступного дня після виборів 28 березня всі штаби отримали копії протоколів дільничних комісій з підписами всіх членів ДВК, включно з представниками та спостерігачами від партії влади. Результат виборів – провладний кандидат набрав на 184 голоси менше, ніж лідер перегонів.

Такий результат, очевидно, не задовольнив деяких чиновників. Тоді і почалися дії на фальсифікацію виборів. Відсутність кворуму ОВК через «щезнення» членів та голови комісії, на які мала вплив влада, фіктивні «замінування», потім – злочинна фальсифікація, яка відбулася через викрадення 504 бюлетенів за Шевченка. Викрадення бюлетенів сталося, на моє переконання, в ніч з 31 березня на 1 квітня, під час монопольної шестигодинної «окупації» спецпідрозділами СБУ приміщення окружної виборчої комісії, коли з ОВК були виведені всі спостерігачі, довірені особи, представники ЗМІ, члени ОВК».

В останні дні, зазначив кандидат у депутати, ми спостерігаємо і шалений тиск на українські суди. Вони виносять законні рішення, а за кілька днів ті самі суди змінюють їх на діаметрально протилежні на користь провладного кандидата!

«Вся Україна спостерігає за безладом та спробами фальсифікацій результатів виборів в 87-му окрузі. Такі спроби є вкрай небезпечними, адже від фальсифікацій страждає легітимність влади, українці втрачають довіру до самого інституту виборів. Ми також пам’ятаємо, до яких наслідків для влади та всіх українців привела фальсифікація результатів виборів в Мукачевому в 2003 році. Переконаний, що дії деяких чиновників у владі, спрямовані на фальсифікацію вибору людей, є неприпустимими. Кремлівський режим зацікавлений тому, щоб в Україні був хаос та розбрат. І злочинні дії в спробі фальсифікувати вибори можна прирівняти до військового злочину під час війни», – додав Олександр Шевченко.

В зв’язку з наведеним вище, він просить Раду національної безпеки і оборони втрутитися в ситуацію, зупинити злочинну фальсифікацію та забезпечити конституційне право на волевиявлення громадян України у виборчому процесі.

ПРОМО

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: