fbpx

Останні новини – чому лідером серед медіа залишається радіо

Політика 11:47, 28.01, 2022

Медійний простір розвивається постійно. Вже змінились платформи, багато компаній перейшли на інтернет-формати. Однак до сьогодні найперше джерело останніх новин, що з’явилось більше сотні років тому, залишається популярним серед користувачів. Наприклад, слухаючи Вільне радіо, можна отримати не тільки нову інформацію, але й екскурси в історію, музику різних стилів, корисні поради тощо.

Трохи фактів

Останні дослідження соціологів питань радіотрансляцій показали, що навіть у сучасному світі цифрових технологій залишається багато прихильників саме цього джерела інформації. Слухати радіо зараз можна будь-яким зручним способом. Всі смартфони мають мобільні додатки, де легко знайти улюблені хвилі.

Те ж саме в інтернеті – без особливих зусиль можна почати слухати радіостанції з різною тематикою, музичними програмами, корисними підкастами. Цифровий світ так і не зміг витіснити радіо, бо воно більш доступне та зручне. Мобільні пристрої краще використовувати саме з цією метою. Відсутність відеопотоку не заважає робити поточні справи і отримувати потрібну інформацію.

Ті ж дослідження показали, що аудиторія радіотрансляцій не тільки не зменшується, а навпаки, росте з кожним роком. Завдяки мобільним пристроям улюблені передачі завжди поруч, їх можна слухати в дорозі, на роботі, вдома, будь-де.

В чому переваги?

За допомогою радіо можна почути останні новини Донбасу, особливо цікаво знати, що відбувається на окупованій території. Звідти не так легко отримати адекватну інформацію. Додатково можна відмітити ще такі переваги радіотрансляцій:

  • Орієнтація на аудиторію – працівники завжди знають, які передачі збирають більше слухачів, і намагаються більше випускати інформації саме такого формату. Цільову аудиторію знають не тільки за віком, а навіть за професійним спрямуванням.
  • Мінімум реклами – здається, що реклама заполонила скрізь усе. Однак варто згадати, що найменше ефіру під рекламні оголошення відводить саме радіо. Тому повідомлення краще запам’ятовуються.
  • Доступні частоти. Сучасні радіостанції перейшли на FM-хвилі. Вони більш стійкі і приймаються мобільними пристроями.
  • Емоційність – живі люди активно реагують на емоційні прояви. Радіо завжди викликає ностальгію, приносить радість, можливість спілкування, обговорення складних тем і питань, цікаві літературні трансляції.

Слухати радіо не припиняють багато десятиліть, і експерти впевнені, що зірка цього медіапростору не закотиться ще довго, бо мобільність, зручність і актуальність цінить аудиторія.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: