fbpx

ОВК №87 відправила 14 ДВК на перерахунок – частину з них через сумнівні підстави, – ОПОРА

Політика 13:38, 30.03, 2021

Окружна виборча комісія округу №87 відправила 14 дільничних виборчих комісій на повторний підрахунок голосів. Частину через пошкодження цілісності упаковки, а частину – через неналежне маркування пакетів з виборчою документацією, що має досить сумнівні підстави. 

Про це повідомляють спостерігачі ОПОРИ.

Так, вночі було повідомлення про замінування, яке не підтвердилось. Частина членів ОВК вийшла, інша частина у кількості 10 людей в той час залишилась у приміщенні для голосування. Це мінімальна необхідна кількість членів комісії для повноважного проведення засідання. 

Крім того, пізно вночі з засідання пішов голова окружної виборчої комісії та системний адміністратор, у яких погіршилось самопочуття. Деякий час ОВК була без системного адміністратора, оскільки інший працівник вже хворів з дня голосування. Втім, вночі на прохання членів ОВК цей працівник вийшов на роботу замість свого колеги, який пішов.

За попередньою інформацією, 81 виборча комісія здала протоколи, 14 відправили на повторний підрахунок з причин пошкодження цілісності упаковки, а частину з неналежного маркування пакетів з виборчою документацією. Зокрема, на деяких пакетах було відсутнє прізвище члена ДВК, а був лише підпис, на деяких був відсутній напис “виборчі бюлетені”.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: