fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • "Правда та істина виходять на передній план", – "Європейська Солідарність" Франківщини про перемоги Порошенка і Гладковського в судах

"Правда та істина виходять на передній план", – "Європейська Солідарність" Франківщини про перемоги Порошенка і Гладковського в судах

Політика 18:44, 09.07, 2020

Івано-Франківська територіальна організація партії «Європейська Солідарність» зробила заяву, щодо вчорашніх подій у Печерському та Подільському судах м. Києва, де Петро Порошенка та Ігор Гладковський здобули перші перемоги у резонансних справах.

Заяву поширив сайт Івано-Франківської організації «ЄС».

 Заява:

Шановні краяни! 8 липня під Печерським судом м. Києва відбулась історична подія: українці вкотре вийшли на площу, щоби захистити та підтримати п’ятого Президента України Петра Порошенка від політичних переслідувань. В його особі українці обстояли також усіх нас від замовних справ та продажного правосуддя. Вони не дають реанімувати пародію на режим Януковича. Ще вночі прокуратура вимагала від суду рішення продовжити на три місяці досудове розслідування сфабрикованої справи проти Петра Порошенка.

Мета цього єдина – заблокувати поїздки лідера партії «Європейська солідарність» областями України напередодні місцевих виборів. Однак людська солідарність, братерство та взаємодопомога спонукали Печерський суд повернути замовну справу назад до прокуратури. Це справжня наша спільна перемога.

Щоразу, коли відбувається протистояння між репресивною державною системою та народом, настає особливий, переломний момент, коли всі відчувають: система дала збій. І з цієї миті починається зворотний відлік. Стає зрозуміло: система репресій приречена. Щоразу більше чиновників відмовлятиметься виконувати злочинні накази. Судилище над Петром Порошенком продемонструвало фальшивість та надуманість усіх звинувачень з боку нинішньої влади. Перебіг судових засідань засвідчив, що українська справа переможе, ми разом зуміємо обстояти армію, мову та віру перед наступом зовнішніх і внутрішніх ворогів.

Символічним стало також те, Подільський райсуд столиці саме в цей час повністю задовольнив позов Ігоря Гладковського про захист честі та гідності, які піддалися безпідставним звинуваченням та паплюженню в одному з проєктів журналістських розслідувань. Суд зобов’язав журналістів Bihus.Info вибачитися перед Ігорем Гладковським і встановив своїм рішенням, що журналістські дані в так званій «справі Свинарчуків» є недостовірними, порушують особисті права І. Гладковського та підлягають спростуванню. Як бачимо, і ця так звана «резонансна» справа, пов’язана з Петром Порошенком, виявилася цілковитою вигадкою.

Шановні прикарпатці, останні події продемонстрували, яка навала бруду, брехні, замовних інформаційних операцій та атак була спрямована особисто на Петра Порошенка та його однодумців. Зараз на передній план виходить правда та істина. Брехня не може панувати довго, вона розвіюється, як туман перед вранішнім сходом сонця. «Європейська солідарність» на чолі зі своїм лідером гуртує довкола себе українців. Ми не дамо зруйнувати державу, не дозволимо знищити напрацьоване. Закликаємо вас приєднуватись до нашої боротьби, разом захистити та утвердити українську державність.

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: