fbpx

Причини алкоголізму та правильне лікування залежності

Політика 15:54, 16.06, 2022

Алкогольна залежність потребує правильного лікування. Не можна вважати, що люди, які регулярно напиваються, можуть самі покинути вживати алкоголь. Це можливо лише у тому випадку, коли людина не є алкоголіком. Тобто не використовує спиртні напої як єдине джерело позитивних емоцій, радості. Більшість не розуміє, що люди, які стають залежними, п’ють не тому, що їм хочеться псувати своє здоров’я та життя оточуючих. Вони роблять це тому, що мають якісь психологічні травми, переживають сильні стреси, не можуть впоратись зі втратою.

Причин алкоголізму багато, у кожному випадку вони індивідуальні. Тому дуже важливо, щоб людина пропрацювала свої проблеми з психологом. Взагалі, щоб не доходити до алкоголізму, потрібно звертатися до психолога, як тільки пропадає відчуття радості, щастя, життя перестає приносити задоволення. Але в нашому суспільстві відвідування психолога багато хто продовжує вважати примхою. Люди не можуть аналізувати себе, правильно оцінювати свій психологічний стан. Вони просто забивають емоції глибше, продовжують робити те, що роблять. Тим часом організм перестає виробляти гормони радості у потрібній кількості, з’являється апатія, дратівливість. Людина втомлюється, нічого не хоче робити. І починає шукати спосіб розслабитись, забутися. Алкоголь стає простим рішенням, яке ще й схвалюється суспільством.

HXZVfShIzhYxzZaO0rKGqw4IJPl1nzzsIpDun6YX8sWPVOGe1rYvZ0zI1kDu7BTjNPluB4jfTiz2gBhcJh69HwiVCAu34Bc8xuUPQ9yKs07ai1-rfyy6txGHFxvN-b3WpgkeWPJ_

Спочатку хворому та його оточенню здається, що все добре, що йому стає краще. Але що більше людина п’є – то більші дози їй потрібні. Так відбувається тому, що серотонін перестає вироблятися без допінгу. Відповідно, щоб відчути якусь радість, людина має збільшити дозу. Це призводить до запійного або хронічного алкоголізму.

Щоб допомогти людині з такою хворобою, потрібно визнати цю хворобу та обрати правильне лікування.

Як потрібно лікувати від алкоголізму

У жодному разі не можна намагатися лікуватися вдома, кодувати та підшивати. Це не дає потрібного результату і може бути небезпечним. Тут можна більше прочитати про кодування від алкоголю: https://narko-centr.com.ua/kodirovanie-ot-alkogolizma/.

Щоб людина вилікувалась, їй потрібен час, стаціонарне лікування та допомога нарколога, психолога. Ці два лікарі стабілізують його фізичний та психологічний стан, допоможуть розібратися в тому, що спричинило алкоголізм, і викорінити його.

У клініці доктора Кадирова кожен може отримати таку допомогу і пройти лікування з подальшою реабілітацією за стінами клініки. Звертайтесь.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: