fbpx

Шмигаль підсумував 2019 рік та розповів про пріоритети на 2020

Політика 15:55, 01.01, 2020

Голова Івано-Франківської облдержадміністрації Денис Шмигаль підбив короткі підсумки 2019 року.

Одне з найважливіших досягнень – вчасно прийнятий бюджет Прикарпаття на 2020-й. За це керівник подякував голові Івано-Франківської обласної ради Олександрові Сичу та депутатам облради, пише “Голос України”.

«Зшиваємо» країну через активну співпрацю Прикарпаття й Донбасу. Між областями підписана угода про освітнє, культурне, спортивне, наукове та економічне співробітництво. Косівська мальована кераміка отримала світове визнання в якості нематеріальної спадщини людства», – наголошує Шмигаль.

Важливо, за його словами, що сформована ефективна команда керівників області та районів, складений повноцінний перспективний план утворення об’єднаних територіальних громад Івано-Франківщини. Запроваджено тотальний електронний облік деревини, від чипування до аукціонів – галузь на стадії ефективного реформування.

Для Прикарпаття, де половину площі займають ліси, це надзвичайно важливо для нарощування економічного потенціалу. Серед досягнень у соціальній сфері важливими стали розрахунки з учителями та медиками – їм повністю виплачена зарплата.

Серед пріоритетів на наступний рік Шмигаль назвав залучення інвесторів на Прикарпаття, вирішення проблеми Домбровського кар‘єру та хвостосховищ у Калуському промислово-гірничому районі.

Серед перспектив голова ОДА назвав 2020-й роком мостів і доріг на Прикарпатті, реконструкцію Івано-Франківського аеропорту.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: