fbpx

Сонцезахисні окуляри: види та особливості виробів

Політика 13:10, 16.04, 2020

Мета використання сонцезахисних окулярів – запобігання потраплянню на очі яскравого світла. Особливість таких аксесуарів у тому, що вони можуть містити лінзи будь-якого кольору. За рахунок цього знижується рівень ультрафіолету, який потрапляє на очі. Сонцезахисні окуляри ray ban оригінал можна придбати за вигідною ціною, при цьому отримати якість високого рівня. 

Окуляри складаються з таких елементів: оправа, лінзи, покриття лінз, шарніри, дужки і міст.

Оправа може бути виконана з будь-яких матеріалів. Як правило, це метал або пластик. Вона служить для фіксації лінз. В цей елемент вставляють скла зі спеціальним покриттям для захисту від сонця. З’єднувальним елементом є місток. Він виконується з металу і повинен бути міцним, оскільки служить для фіксації дужок. Це рухливі частини всієї конструкції. За допомогою шарнірів дужки можна складати і розкладати при використанні. 

Сонцезахисні окуляри: види та особливості виробів 1

Найважливішою і дорогою частиною окулярів є лінзи. Від їхньої якості залежить ціна і якість всього виробу. Для їх виготовлення застосовують скло або полікарбонат. Рідше зустрічаються пластикові, а їхньою перевагою є стійкість до механічних пошкоджень. Кращі лінзи – скляні, однак вони дуже крихкі і навіть при незначному механічному впливі можуть утворитися сколи або тріщини. 

Поверхня лінз може мати різні види покриттів:

  • дзеркальне;
  • антиблікове;
  • фотохромне;
  • золотисте;
  • сріблясте.

Найкращим вважається фотохромне покриття, оскільки воно найкраще адаптується під освітлення. Разом з ним змінюється його колір. 

Однією з найпоширеніших відмінностей між окулярами є їхня форма. Сучасний ринок пропонує найрізноманітніші форми оправ, тому кожна людина зможе підібрати для себе зручний і незвичайний аксесуар. Наприклад, сонцезахисні окуляри авіатори – це один з найбільш привабливих видів як для чоловіків, так і для жінок.

Зберігання та догляд

Сонцезахисні окуляри дуже тендітні аксесуари, які легко зламати. Якщо вони подряпаються, то погіршиться огляд. У зв’язку з цим при зберіганні необхідно вибрати таке місце, де вони не будуть розчавлені чи подряпані. В ідеалі мати спеціальний футляр для їх розміщення. При догляді за лінзами їх потрібно ретельно періодично протирати. Для цього використовується тільки спеціалізована тканина, відрізок якої можна купити в магазині оптики. При її застосуванні на склі не залишається пилу і розводів.

Сьогодні можна знайти будь-які види окулярів, але найважливіше, щоб вони були зручними та не нашкодили вашому зору. 

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: