fbpx

У Франківську скоротили 50 посад у міськвиконкомі. Заступники мера стали директорами департаментів

Політика 14:11, 03.05, 2022

Сьогодні, 3 травня, Івано-Франківська міська рада внесла зміни до структури виконавчого комітету та скоротила штат виконавчих органів міської ради з 750 осіб до 700 осіб.

“Депутати міської ради проголосували за скорочення апарату виконкому на 50 штатних одиниць. Також більшість профільних заступників стали директорами департаментів Івано-Франківської міської ради. Таким чином відбулося скорочення директорів департаментів”, – повідомили у пресслужбі міського голови Івано-Франківська.

Так, Департамент освіти та науки очолила заступниця міського голови Вікторія Дротянко. Заступник  міського голови Віталій Федорів став за сумісництвом директором Департаменту інтеграції громад, внутрішньої політики та роботи з внутрішньо переміщеними особами. Микола Вітенко очолив Департамент комунальних ресурсів та сільського господарства, а Тарас Полатайко – Департамент благоустрою. Заступник міського голови Руслан Гайда став директором Департаменту по взаємодії зі Збройними Силами України, Національною гвардією України, правоохоронними органами та надзвичайних ситуацій. 

“Відповідно, були внесені зміни до положень існуючих структур. Зазнали змін деякі департаменти. Це все зумовлене сучасними реаліями. В теперішніх умовах це важливо. Дякую колективу за розуміння. Зокрема, за скорочення заробітної плати”, – коментує міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: