fbpx

У Франківську відновлюють безкоштовні недільні екскурсії: що нового?

Політика 12:17, 28.04, 2021

З 9 травня у Франківську відновлюють безкоштовні екскурсії містом.

У середу, 28 квітня, у палаці Потоцьких пройшла пресконференція з нагоди ІХ сезону безкоштовних недільних екскурсій в Івано-Франківську.

Минулого року екскурсій не було через пандемію. Цьогоріч атракцію вирішили відновити – дотримуючись протиепідемічних вимог: дистанції та масок, пише Репортер.

Цього року запланували 23 екскурсії. Будуть як традиційні тематичні екскурсії історичними місцями міста, так і зовсім нові ідеї. Наприклад, екскурсія закуліссям драмтеатру, “Промприладом”, гастррмандрівка, театралізована екскурсія.

На деякі з них обов’язкова попередня реєстрація. Вона відбуватиметься за тиждень до екскурсії.

“Всі екскурсії будуть різними. Ми цього року Проведемо дуже популярну екскурсію для дітей. Також будуть екскурсії англійською та польською мовою”, – каже Віталій Передерко, начальник відділу туризму Івано-Франківської ОДА.

Як завжди, екскурсії розпочинатимуться о 12:00 біля входу в краєзнавчий музей у ратуші.

“Вже третій рік я собі обрала тему екскурсії “Вечірні вогні Івано-Франківська”, – говорить екскурсовод Людмила Жирак. – Чому така ідея? Були у мене туристи, які прибували пізно потягом. Спочатку це було дивно, але потім мені сподобалося. Це така магія вечірнього міста. У цій екскурсії акцент не так на дати, як на легенди, те, чим жило місто, якісь любовні історії”.

Екскурсії проходитимуть по неділях з 9 травня до 10 жовтня. Якщо ж Франківськ потрапить до “червоної” зони, екскурсії в той час не проводитимуть.

Як повідомляє Туристично-інформаційний центр Івано-Франківськ, одна з туристичних компаній спільно з акторами створили першу театралізовану екскурсію містом.

У Франківську відновлюють безкоштовні недільні екскурсії: що нового? 1

Три персонажі з трьох різних епох гуляють разом із туристами вулицями сучасного Франківська і діляться особистими історіями. Це граф Анджей Потоцький – засновник Станіславова, Стефанія Чорненько – місцева жителька, служниця, відома завдяки роману Софії Андрухович “Фелікс Австрія” та Іван Франко, патрон міста.

У Франківську відновлюють безкоштовні недільні екскурсії: що нового? 2

Перша така екскурсія пройшла у Франківську 18 квітня, вартість – 100 грн. з особи.

У Франківську відновлюють безкоштовні недільні екскурсії: що нового? 3
Франко, Чорненька і Потоцький з театралізованої екскурсії
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: