fbpx

У парламенті створили міжфракційне об'єднання "За розвиток гірських територій"

Політика 19:45, 15.07, 2021

Сьогодні у Верховній Раді створено міжфракційне депутатське об’єднання “За розвиток гірських територій”.

До об’єднання увійшло 16 депутатів, котрі представляють регіони, де є гірські території: Гуцульщину і Прикарпаття, Галичину, Закарпаття, Буковину і Крим.

А саме: Олександр Корнієнко, голова партії «Слуга Народу», який ініціював створення об’єднання, Вірастюк Василь, Балога Віктор, Лаба Михайло, Лунченко Валерій, Петьовка Василь, Іванчук Андрій, Саламаха Орест, Лопушанський Андрій, Заремський Максим, Костюх Анатолій, Кривошеєв Ігор, Жупанин Андрій, Безгін Віталій.

Співголовами МФО «За розвиток гірських територій» обрано нардепів Володимира Тимофійчука і Миколу Тищенка.

“Наше завдання – зробити гірські території доступними для туристів і комфортними для тих, хто там постійно проживає. Серед наших пріоритетів: доступ до якісної освіти, медицини, адміністративних послуг, підтримка екологічного виробництва, традиційних ремесел, збереження культурних надбань, розв’язання проблеми повеней, лісокористування та екологічних проблем. Ми створили міжфракційне об’єднання «За розвиток гірських територій», бо у нас спільні виклики, такі як повені, екологія, бережне поводження з лісами, будівництво доріг, доступ до соціальних та адміністративних послуг. Це актуально і на Гуцульщині, і на Галичині, і на Буковині, і на Закарпатті. Гори нас об’єднують, тож давайте працювати!” – пише на своїй сторінці у фейсбуці Володимир Тимофійчук.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: