fbpx

Університет нафти і газу отримав обладнання для енергоаудиту

Політика 09:15, 25.11, 2020

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу отримав нове обладнання в межах співпраці з Німецьким товариством міжнародного співробітництва.

Нове вимірювальне обладнання для проведення інструментального енергетичного аудиту з’явилося в лабораторії енергетичного аудиту кафедри енергетичного менеджменту і технічної діагностики. Про це повідомили у пресслужбі навчального закладу.

Це стало можливим завдяки реалізації проєкту міжнародної технічної допомоги «Підтримка національного Фонду енергоефективності та програми екологічних реформ (S2I) в Україні» і меморандуму про співробітництво між ІФНТУНГ та Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ) GmbH.

До складу набору входять такі прилади: інфрачервоний термометр (пірометр); анемометр; люксметр; лазерний далекомір; термогігрометр з вимірювачем рівня СО2 в повітрі; мультиметр з струмовими кліщами; реєстратор температури.

“Цей набір підсилить лабораторію енергетичного аудиту, яка, до слова, не має аналогів на Прикарпатті. Прилади будуть використовуватись у процесі інструментального енергетичного аудиту різних об’єктів, для підготовки фахівців за магістерською програмою «Енергетичний менеджмент», осіб, які проходять професійну атестацію і мають намір провадити діяльність із сертифікації енергетичної ефективності будівель та обстеження інженерних систем”, – повідомляють в університеті.

Університет нафти і газу отримав обладнання для енергоаудиту 1

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: