fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Політика
  • В Центрі обслуговування платників франківської ДПІ в тестовому режимі розпочала роботу "електронна черга"

В Центрі обслуговування платників франківської ДПІ в тестовому режимі розпочала роботу "електронна черга"

Політика 16:26, 03.01, 2020

З 2 січня цього року усім відвідувачам Центру обслуговування платників у Івано-Франківській ДПІ для того, щоб отримати адміністративні послуги, необхідно зареєструватися та одержати талон з номером.

У разі виникнення труднощів з реєстрацією громадяни можуть звернутися за допомогою до консультанта-модератора ЦОПу. Інформація про всіх відвідувачів ЦОПу, які зареєструвались для отримання адмінпослуги, в порядку черговості відображатиметься на електронному табло. Для зручності платників в залі №3 облаштовано місця для очікування, інформує пресслужба ДПІ.

«Звертаємо увагу, що наразі «електронна черга» працює в тестовому режимі. Протягом цього періоду працівники податкової служби Івано-Франківщини зможуть подивитися, як система працює в цілому, визначити витрати часу на отримання адмінпослуг, оцінити, наскільки зручно це для платників тощо. Також важливою частиною є фідбек і його опрацювання, адже думка платників є дуже цінною для податківців», – йдеться в повідомленні.

По завершенню тестового режиму після врахування всіх зауважень та пропозицій відбудеться офіційне відкриття “електронної черги”.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: