fbpx

В Івано-Франківську розпочався Архієпархіальний собор

Політика 13:40, 07.12, 2019

На Собор прибули 127 делегатів з різних куточків Прикарпаття.

7 грудня в  Івано-Франківську розпочався Архієпархіальний собор. Він проходить в приміщенні Духовної семінарії.

Загалом у Соборі Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ беруть участь 127 делегатів з усіх протопресвітеріатів. Відразу після молитви Канцлер Курії Івано-Франківьскої Архієпархії о. Віталій Федун зачитав декрет Митрополита Володимира про відкриття Собору, повідомляє пресслужба Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Відкриття собору Івано-Франківської Архієпархієпархії на тему «Еміграція, поселення і глобальна єдність Української Греко-Католицької Церкви»

Опубліковано Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ Субота, 7 грудня 2019 р.

Опісля родина емігрантів з Канади Попадин Віталія та Наталі, разом із дітьми, врочисто внесли до каплиці Святе Письмо, що є символом живої присутності Господа нашого Ісуса Христа серед учасників зібрання.

Згідно з розпорядком Собору зараз тривають доповіді. Серед цьогорічних доповідачів та співдоповідачів є п. Тетяна Середюк, о. Іван Стефурак, о. Іван Гудзь, о. Олег Каськів, о. Йосафат Бойко, ВС та о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ. 

В Івано-Франківську розпочався Архієпархіальний собор 1
Після обіду запланована праця в групах, під час якої кожен делегат зможе висловити свої думки та долучитися до створення Соборових резолюцій.

Собор  Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ триватиме до завтра. Його головною темою є «Еміграція, поселення і глобальна єдність УГКЦ».

Підсумком роботи Собору стане написання резолюції, які розглядатимуть вже учасники Патріаршого собору, що відбудеться у Львові влітку 2020 року. 

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: