fbpx

Від сьогодні поліція переходить на посилену службу

Політика 08:23, 22.08, 2020

Поліціянти готові до забезпечення публічної безпеки під час масових заходів відзначення Дня Прапора та святкування Дня Незалежності України 23 та 24 серпня.

Як передає Укрінформ, про перехід на посилений варіант несення служби на час святкувань ішлося під час наради під головуванням першого заступника міністра внутрішніх справ Серія Ярового, інформує МВС.

У столиці 23 та 24 серпня планується проведення одразу кількох масових заходів, зокрема маршів.

“Починають функціонувати ситуаційні центри. Ми готуємося до забезпечення громадської безпеки та залучаємо до безпекових заходів 4,5 тисячі правоохоронців Національної поліції, Національної гвардії, Державної служби з надзвичайних ситуацій. Наша позиція – максимальна толерантність та діалог. Водночас – негайне реагування та рішучість при порушенні правопорядку та виникненні різних провокацій”, – зазначив Яровий.

Перший заступник міністра внутрішніх справ наголосив на необхідності дотримання заходів безпеки у зв’язку із розповсюдженням COVID-19.

Під час наради також наголошувалося на необхідності повної координації та взаємодії, постійному обміні інформацією між всіма органами МВС та іншими правоохоронними структурами.

У регіонах 23 серпня до Дня Державного Прапора України та 24 серпня з нагоди 29-ї річниці Незалежності України також відбудеться низка урочистих та культурно-мистецьких подій. Відтак підсилять патрульні наряди у місцях запланованих заходів. До несення служби для профілактики вчинення правопорушень, зокрема кишенькових крадіжок, будуть залучені оперативні підрозділи.

Розклад святкування у Франківську повідомив міський голова Руслан Марцінків.

“Святкуймо від всієї душі! Але – відповідально”, – супроводив афішу мер.

Від сьогодні поліція переходить на посилену службу 1

У вихідні дні, 23 та 24 серпня, правоохоронці посилено патрулюватимуть в Івано-Франківську. Для цього залучили 130 поліцейських, повідомили в обласній поліції.

У Франківську також розгорнули ситуаційний центр. Збільшили кількість поліцейських нарядів, створили додаткові слідчо-оперативні групи, а також мобільні вибухотехнічні групи, до складу яких увійшли експерти-вибухотехніки та кінологи.

Загалом на Прикарпатті до Дня Прапора запланували провести 26 масових заходів. За даними поліції, участь в них візмуть приблизно 1 440 осіб. Щодо Дня Незалежності, у 18-ти масових заходах очікують 1 130 учасників.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: