fbpx

Вийшов путівник ресторанами та кав'ярнями давньої Коломиї

Політика 19:42, 09.10, 2020

Коломийський тележурналіст і краєзнавець Василь Нагірний презентував книгу про гастрономічне життя Коломиї минулих століть.

“Я не думав, що колись вийде книга. Але з надходженням фактажу окрема папка про ресторани та кав’ярні Коломиї постійно збільшувалася. Після відвідування будь-якого архіву, обласного чи загальнодержавного, чи на стриху (горищі, – ред.) у друзів, знаходив інформацію і добирав її до визначеної теми”, – розповів автор.

Книга “Ресторани та каварні давньої Коломиї” розповідає про заклади харчування від ХVIII до кінця ХХ століття, це художньо-документальна розвідка-есей. Автор збирав до неї матеріали про гастрономічне життя Коломиї минулих століть майже 10 років, інформує НТК.

“Замість сухого документального викладу є багато пригод різних персоналій, які зустрічались в тому чи іншому закладі, високих достойників та нижчої челяді. Як вони себе поводили, які були правила поведінки”, – зазначив краєзнавець.

Книга має такі розділи: австрійська, польська, німецька доба в Коломиї та повоєнний час. Після проголошення Незалежності в Україні, стверджує автор книги, вивіски у Коломиї змінювались з космічною швидкістю, а тому цей період важко дослідити.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: