fbpx

Як відновити втрачений зуб швидко і надійно. Актуальні методи 2021 року

Політика 16:57, 19.04, 2021

Сучасна стоматологія дозволяє відновити не тільки одиничний зруйнований або повністю втрачений зуб (разом з коренем), але навіть цілі зубні ряди, зокрема жувальні. Для цього застосовуються дві основні техніки: протезування та імплантування.

Перший метод простіший у виконанні і дешевший. Вкладки протезів бувають знімними чи ні, фіксуються протези зубів безпосередньо на ясна (наприклад, на присосках) або чіпляються за сусідні зуби. Імпланти ж вимагають хірургічного втручання (в кісткову тканину імплантується штифт, а на нього ставиться коронка), але цей спосіб дуже надійний і якісний.

Ціни на протезування зубів можна переглянути за посиланням.

Як відновити втрачений зуб швидко і надійно. Актуальні методи 2021 року 1

Види протезування зубів

Коли втрачено багато зубів, фахівець, найімовірніше, порадить поставити знімну конструкцію, вона являє собою ергономічну пластинку зі штучними зубами, яка кріпиться або кламерами (металевими дужками) на опорних зубах, або присоскою до ясен. Останні ще називають «метелики», використовують їх здебільшого тимчасово, поки виготовляється постійний протез, тому що вони погано тримаються та не витримують жувального навантаження.

Незнімні протези бувають такими:

  • Культові цирконієві вкладки. Якщо коронка сильно зруйнована, така вкладка буде прекрасною альтернативою пломбуванню.

  • Вініри. Існує безліч видів незнімних вінірів з різного матеріалу, вони дуже тонкі і покликані замаскувати дефекти зубів. Нові типи винірів – люмініри – не потребують сточування емалі.

  • Коронки. Розрізняють цирконієві, керамічні і металокерамічні коронки. Керамічні ставляться на ікла та різці, оскільки виглядають природно, а металеві міцні придатні для реставрації жувальних одиниць.

  • Імпланти. Головний плюс – відособлена установка, тобто до фіксації імпланта сусідні зуби не залучають, його основа (металевий стрижень) імплантується в кісткову тканину, на нього ставиться абатмент і коронка. Є ощадні методи лазерного, ультразвукового імплантування, в них замість скальпеля використовується лазер або ультразвук, тож заживлення проходить значно швидше й легше.

Ціна протезування зубів

Найдешевшими варіантами будуть знімні (косметичні) протези: 1500+ грн, бюгельні (на кламерах) як мінімум удвічі дорожче, протезування зубів в Києві на імплантатах буде коштувати від 15,000 грн і до 100+ тис. грн.

Слід розуміти, що вартість часто вказується не за повну роботу, а за конкретний продукт (імплант, коронку, протез тощо), до цього треба додавати вартість послуги клініки з імплантації або протезування.

Реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: