fbpx

Як замовити одяг та взуття з eBay

Політика 11:22, 02.08, 2021

Це найбільший у світі онлайн-аукціон, який був заснований у 1995 році. На ньому щодня здійснюються мільйони угод, а кількість товарів стає дедалі більшою. Тут реально придбати практично все що завгодно: одяг, взуття, головні убори, різні аксесуари, мотоцикли, машини, катери, програмне забезпечення, книги, дрібнички, антикваріат тощо.

Доставка з Ebay в Україну неможлива — американці неохоче зв’язуються з міжнародними поштовими сервісами. Та й ціни на їхні послуги досить високі. Наприклад, Fedex пропонує 60–100 доларів за доставку кросівок, які ви придбали за 30 у. о., у результаті чого втрачається весь сенс покупки. Тому краще скористатися сторонніми службами, наприклад, EasyXpress.

Як замовити одяг та взуття з eBay 1

Принцип роботи eBay

Аукціон дозволяє користувачам здійснювати три види угод:

  1. Миттєва покупка (англійською – Buy it now). Цей варіант зазвичай використовують продавці, які реалізують товари за фіксованими цінами. Але його можна застосувати й на аукціоні. У цьому випадку ви не берете участь у торгах, а просто купуєте лот за максимальною ціною, запропонованою продавцем.
  2. Ставка (англійською – Bid). Використовується на аукціонах. Продавець ставить мінімальну та максимальну ціну. Якщо товар вам подобається, то ви робите ставку. Виграє той, хто запропонує більше, або той, хто зробить останній BID до закінчення фінального часу аукціону.
  3. Пропозиція (offer). Цей варіант угоди з’явився відносно недавно. Він дозволяє вам пред’явити свої умови продавцю. Зазвичай використовується на товарах, які не особливо популярні. Наприклад, якщо нагрівальна спіраль для фену продається за 10 доларів, але вас така ціна не влаштовує, то ви можете запропонувати продавцю 3 у. о. Якщо він погодиться, то угода буде вважатися завершеною.

У більшості випадків нові товари продаються за схемою Buy it now. Bid використовується для б/у продукції або колекційних речей.

Як замовити одяг та взуття з eBay 2

Як зробити покупку

Насамперед вам потрібно перейти на сайт EasyXpress та зареєструвати на ньому обліковий запис. Після цього ви отримаєте особисту поштову американську адресу, на яку й будуть приходити посилки. Користуватися нею можна не тільки для покупок на eBay — сміливо робіть замовлення в будь-яких інтернет-магазинах США.

Далі ви реєструєтеся на самому аукціоні та вибираєте товари, які вам сподобалися. Щоб купити їх, натисніть на кнопку «Buy it now» або беріть участь в аукціонах. Після цього потрібно зробити оплату за допомогою звичайної банківської карти Visa або MasterCard. Зверніть увагу: ваші гроші не передаються продавцеві, а заморожуються на рахунках eBay. Якщо з товаром щось буде не так, то ви зможете повернути свої кошти.

Після оплати продавець висилає вам замовлення, дає трек-номер для відстеження. Його потрібно зареєструвати на сайті EasyXpress. Це гарантія того, що посилка не загубиться. Також ви зможете вибирати, які дії з нею зробити, як саме вона прийде в Україну тощо. При надходженні товару на склад він буде відправлений у нашу країну. Можна забрати її в Києві або скористатися послугами «Нової Пошти» — вона доставить ваше замовлення в будь-який населений пункт України.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: