fbpx

За рекомендацією науковців у прикарпатські лікарні закуплять кисневі маски і апарати Сіпап

Політика 14:22, 02.04, 2020

Посадовці Івано-Франківської ОДА проконсультувалися з професорами Івано-Франківського національного медичного університету щодо їхнього бачення протидії поширенню коронавірусної інфекції, а також щодо її лікування.

Про це на брифінгу повідомив т. в. о. голови ІФ ОДА Віталій Федорів.

«Сьогодні ми з врахуванням цієї медичної думки провели штаб з ліквідації надзвичайної ситуації. Заслухали доповідь професора Івана Тітова. І чітко даємо посил всій медицині області, всім органам місцевого самоврядування, РДА для того, щоб привести нашу медицину хоча би до мінімальних вимог, що стосується прийому хворих з підозрою на COVID-19. Це буде стосуватися придбання кисневих масок, кисневих масок з фільтрами».

Також прийнято рішення масово забезпечити медзаклади області апаратами Сіпап – це прості дихальні апарати, які при масовому поступленні будуть використовуватися для надання першої дієвої допомоги хворим.

Ціна таких апаратів 27-30 тисяч гривень.

«Думаємо і переконані, що спільно з органами місцевого самоврядування, меценатами таку елементарну роботу можна зробити, але вона надасть, на думку медичної спільноти, саме дієву і масову допомогу», – сказав Федорів.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: