fbpx

42 лікарі: у центрі Святого Луки безкоштовні послуги отримали 140 переселенців і 800 прикарпатців

Здоров'я 19:49, 23.03, 2022

У Франківську лікувально-діагностичний центр Святого Луки УГКЦ продовжує безоплатно надавати послуги усім, хто потребує медичної допомоги.

Адміністрація клініки розповіла, як сьогодні функціонує центр, про роботу лікарів та як наразі записатися на консультацію чи медичну послугу, інформує пресслужба архієпархії УГКЦ.

З початком війни медичний персонал ЛДЦ надав близько 2500 безкоштовних послуг та ще 430 згідно з реформою. Медичною допомогою скористалося 140 біженців та понад 800 місцевих жителів.

42 лікарі: у центрі Святого Луки безкоштовні послуги отримали 140 переселенців і 800 прикарпатців 1

Серед запитів, що виникають найчастіше, – загальна оцінка стану організму дітей і дорослих: прийом педіатра і терапевта, загальні клінічні аналізи, діагностика та консультації різнопрофільних спеціалістів.

Для усіх потребуючих в ЛДЦ працюють 42 лікарі: кардіологи, терапевти, педіатр, рентгенологи, травматологи, ендокринолог, невропатолог, психотерапевт, гастроентеролог, фізіотерапевт, гінекологи, уролог, дерматовенеролог, мамолог-онколог, ендоскопіст, отоларинголог, офтальмологи, інфекціоніст, лікарі УЗД, лікар функціональної діагностики та лікарі-лаборанти.

42 лікарі: у центрі Святого Луки безкоштовні послуги отримали 140 переселенців і 800 прикарпатців 2

Отримати їхні послуги можна у простий спосіб – достатньо зателефонувати чи прийти, щоб записатися на прийом. При собі потрібно мати документ, що засвідчує особу.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: