fbpx

82-річний надвірнянець подолав майже 90 км на велопрощі у Погоню

Суспільство 11:43, 30.05, 2022

Михайло Григораш з Надвірної цієї неділі, маючи досить поважний вік – йому 82, подолав майже 90 кілометрів на велосипеді, щоб побувати на прощі у Погінському монастирі біля Івано-Франківська.

У цей день вшановували чудотворну ікону Погінської Богородиці. Отже, разом з колегами-однодумцями з роверового клубу «Срібний ніпель» проїхав чималий шлях до одного з найулюбленіших відпустових місць.

Як розповідає пан Михайло, таку прощу на велосипедах до Погінській обителі організовують вже одинадцятий рік поспіль. Ініціатором і учасником велопрощі став також міський голова Надвірної Зіновій Андрійович.

Прочани протягом трьохгодинного шляху в один бік – з Надвірної до Погоні – відпочивають недовго. В Погоні їхній відпочинок – це Літургія і загальна молитовна програма.

«Важко трохи, звичайно, особливо на підйомах, адже Надвірна в горах, але дорогу все ж долаю. Потрібно трудитися, і все буде добре», – наголошує Михайло Григораш.

82-річний надвірнянець подолав майже 90 км на велопрощі у Погоню 1
Михайло Григораш

Пан Михайло протягом багатьох років і донедавна бував у піших прощах до Зарваниці. Разом з прочанами, серед яких його діти й онуки, проходили триденний шлях з Надвірної до відомого відпустового центру на Тернопіллі. За його словами, сили в такому віці дає лише Бог.

82-річний надвірнянець подолав майже 90 км на велопрощі у Погоню 2
Наймолодший учасник велопрощі Даниїл

Наймолодшим учасником прощі був дев’ятирічний Даниїл. Хлопчик розказав РІСУ, що для такої подорожі мав дуже вагому причину і мету: «Щоб помолитися за Україну – і вона переможе».

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: