fbpx

84 депутатів місцевих рад притягнули за корупційні правопорушення

Суспільство 15:50, 14.07, 2020

На Прикарпатті за правопорушення, пов’язані з корупцією, до відповідальності притягнули 84 депутатів місцевих рад.

За 6 місяців 2020 року на Прикарпатті прокурори взяли участь у розгляді судами 123 протоколів про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією.

За їх результатами до відповідальності притягнуто 97 осіб, із яких 84 – депутати місцевих рад, 3 – службові особи органів Національної поліції, по 2 – посадові особи юридичних осіб публічного права, органів місцевого самоврядування та державної кримінально-виконавчої служби.

Допущені суб’єктами декларування порушення стосувались передусім недотримання вимог фінансового контролю, а також вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Наприклад, у червні цього року складено протоколи про адміністративні правопорушення, передбачені ч. 1 та ч. 2 ст. 172-7 КУпАП (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів), стосовно керівника однієї з державних установ, який прийняв на роботу близьку особу. Таким чином, посадовець прийняв рішення в умовах реального конфлікту інтересів, чим порушив вимоги ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції». Судовий розгляд триває, інформує пресслужба прокуратури Івано-Франківської області.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: