fbpx

Агрофірма "Вільхівці" запустила у Городенці третю чергу сучасного елеватора

Суспільство 11:02, 11.06, 2020

10 червня у Городенці урочисто відкрили третю чергу сучасного зернового елеватора агрофірми «Вільхівці» потужністю 47 000 тонн, кошторисною вартістю 163 млн грн.

Голова Івано-Франківської ОДА Віталій Федорів на відкритті заявив, що введення в експлуатацію сучасного елеватора дасть змогу зберігати до 122 тисяч тонн зерна. Він забезпечить потребу у зберіганні не лише збіжжя, зібраного на полях Івано-Франківщини, а й сусідніх областей.

За словами керівника підприємства Івана Приймака, новий елеватор дасть можливість зберігати одночасно зерно чотирьох різних культур. Щоденно об’єкт може приймати до п’яти тисяч тонн зерна. Всі функції елеватора автоматизовано, й управляють ними через комп’ютерну систему. Також його оснащено автоматичною системою пожежогасіння, що дасть змогу упередити займання зернових культур.

Довідково: Агрофірма “Вільхівці” обробляє понад три тисячі гектарів ріллі. У господарстві займаються вирощуванням зернових та технічних культур. Минулоріч господарство зібрало понад 11 тисяч тонн зернових культур та майже п’ять тисяч тонн технічних, з яких озимого ріпаку – 3,7 тис. тонн.

Цьогоріч вже посіяно зернових культур на зерно – 1407 га, технічних культур на площі 1600 га, в тому числі соняшник на зерно – 450 га, ріпаку на зерно – 950 га та сої – 200 га.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: